BENEFICE V DIVADLE KAMPA

19. června 2016 v 14:50 | Mgr.Pavlína Kordová |  Kde jsme hráli
Divadelní představení a Andělská aukce
V dubnu jsme byli pozváni zahrát v Praze, v malém divadle Kampa. Zúčastnili jsme se nádherné akce.
Viz článek "http://www.lemniskata.cz/prispevek.php?id=21"
,,V oné dubnové sobotě jsme se společně sešli v Divadle Kampa a spolu s příznivci a podporovateli naší chráněné dílny zažili nádherný den. Hlediště divadla bylo zaplněno při každém představení, ať už pohádkovém, hudebním nebo divadelním.
Na chodbě divadla se během dopoledne mohli přítomní seznámit s anděly čekajícími na aukci. Tu zahájil, za přispění našich zaměstnanců, Jaroslav Dušek. Ten ji také nanejvýš osobitým způsobem moderoval a vytvořil skvělou atmosféru, ve které ceny dražených andělů stoupaly vysoko vzhůru. Nejdráže byla prodána socha Náruč anděla od Jiřího Žlebka, jehož cena se vyšplhala na 32 000,- Kč. Nejvyšší rozdíl oproti vyvolávací ceně byl u obrazu Anděl na nebesích, fotografie Jan Hegera, která se oproti původní nabídce 300,- Kč vydražila na 4 500,- Kč. Obraz Modré z nebe od Kateřiny Žlebkové byl vydražen pro Hospic svaté Zdislavy v Liberci za 5 000,- Kč.
Na odpolední a večerní představení přišli noví diváci a nahradili tak část těch, kteří již byli unaveni dopoledními oslavami.
Opětovné díky za vydařené narozeniny patřím všem návštěvníkům, účinkujícím a sponzorům. "
I my děkujeme, za pozvání moci zahrát a přinést anděla, ktrý byl úspěšně zařazen do aukce...
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama